Více než 100 let bohatých zkušeností s výrobou pekařských zařízení umožnilo společnosti LS získat pevné postavení mezi předními světovými výrobci nejen na tuzemském, ale především na světových trzích. Díky znalosti pekařského prostředí nabízíme moderní, individuálně navržené řešení reflektující nové vývojové trendy kladoucí důraz na oblast úspory energií a efektivitu celého výrobního procesu.

Přes výrobní počátky v podobě jednoduchých pekařských zařízení se společnost LS vypracovala k realizaci projektů nejen pro malé řemeslné pekárny, ale její hlavní specializací jsou především plně automatické linky pro průmyslové pekárny po celém světě. Každý projekt je individuálně koncipován tak, aby reflektoval specifické požadavky jednotlivých trhů s cílem úspěšné realizace plánů a vizí našich zákazníků.

Máme to pravé řešení pro každého.

Hlavním výrobním programem LS jsou do nejmenšího detailu propracovaná a individuálně navržená řešení pro průmyslové pekárny. Osobní přístup zajišťuje hladký průběh realizace projektů a spolu s našimi zákazníky pomáháme udávat budoucí trendy v oblasti průmyslové pekařské výroby.

Kvalita, spolehlivost, intuitivnost ovládání a snadná údržba průmyslových pekařských řešení LS jsou základem pro váš úspěch. V naší široké nabídce nalezneme to pravé i pro vás.