Liberecké strojírny

Liberecké strojírny

Od svého založení v roce 1993 dosáhla společnost Liberecké strojírny s.r.o. úspěšného spojení pokrokových technologických postupů a praktických konstrukčních řešení v oblasti výroby pekařských zařízení. Získané zkušenosti spolu s dlouholetou výrobní tradicí významně rozšířily možnosti v oblasti výroby a projektových návrhů pekařského zařízení.

Za dobu své existence získala Společnost pevnou pozici nejen na českém trhu, ale v současné době patří také k předním dodavatelům pekařského zařízení v evropských i mimo evropských zemích.

Cit pro detail a důraz kladený na kvalitu práce spolu s dlouholetými zkušenostmi a tradicí výroby pekařských zařízení z naší Společnosti dělá ideálního partnera pro zákazníka vyžadujícího moderní a technologicky propracované řešení pekařského zařízení.

Příští veletrhy

Příští veletrhy

Modern Bakery Moscow 2020

17. 3. - 20. 3. 2020
Number of the stand: 22D85

CZ RO B C

Společnost Liberecké strojírny s.r.o. realizuje projekty spolufinancované EU v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost:

 

Název projektu: Podpora exportních aktivit firmy Liberecké strojírny s.r.o.

Předmětem projektu je účast firmy na zahraničním veletrhu Modern Bakery Moscow v Rusku v r. 2016. Cílem projektu je rozšíření působnosti firmy Liberecké strojírny s.r.o. na zahraničních trzích.

Název projektu: Rozšíření exportní působnosti firmy LSČR účastí na zahraničních veletrzích v r. 2017 a 2018 – Modern Bakery Moscow, IBA v Mnichově.

Předmětem předkládaného projektu je účast firmy Liberecké strojírny s.r.o. na zahraničních veletrzích v r. 2017 a 2018. Cílem projektu je rozšíření exportních možností zejména na ruském a ukrajinském trhu a navázání obchodních kontaktů v Evropě.

Plakt A3