O společnosti - Liberecké strojírny s.r.o.

Katalog zařízení

Ostatní

Hledání

 

O společnosti

Společnost Liberecké strojírny s.r.o. je jedním z největších výrobců moderního pekařského zařízení v České republice. Společnost byla založena v roce 1993, kdy navázala na dlouholetou tradici a zkušenosti s výrobou pekařských zařízení, která sahá až do 20. let 20 století.

 

Nabízíme realizaci individuálních projekčních řešení které splňují požadavky menších pekáren stejně jako řešení vhodné pro průmyslové pekárny požadující polo / plně automatizované pekařské zařízení pro vysokokapacitní produkci.

 

Naše servisní zákaznické oddělení zajišťuje technickou podporu a asistenci pro všechny naše současné zákazníky.

 

Společnost zaměstnává 50 zaměstnanců což ji umožňuje pružně reagovat na často se měnící požadavky zákazníků. V areálu závodu jsou umístěny jak konstrukční kanceláře a administrativní zázemí, tak i dostatečně veliké výrobní prostory, ve kterých je většina potřebného strojního a montážního zařízení pro zajištění vysoce kvalitní výroby.

 

Tým konstruktérů především zdokonaluje stávající linky a ve spolupráci s výrobním oddělením připravují nové stroje a zařízení pro provozy pekáren.

 

Za účelem dodání inovací a praktických konstrukčních řešení té nejvyšší kvality naše Společnost přímo spolupracuje se zákazníky aby umožnila realizaci jejich představ a vytvořila hmotné hodnoty. Naším záměrem je pracovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky se kterými jsme byli již v počátcích existence naší Společnosti.

 

Vážíme si dobrého jména které má naše Společnost na trhu, oceňujeme poctivost, loajalitu a spolehlivost, kterou naši zaměstnanci projevují každý den. Naši zaměstnanci jsou nezbytnou součástí našeho úspěchu a společně věříme, že nadšení a talent našich zaměstnanců umožní Společnosti překonat všechny hranice/limity.